Skip to content

Hurá na party

5 roky ago

462 words

Party alias všemožné oslavy jsou báječná věc. Sejdou se na nich vesměs rodinní příslušníci nebo jen dobří přátelé, kteří spolu chtějí být, a pokud už snad ne, pak alespoň ti, kdo se obstojně snášejí, dejme tomu spolupracovníci, členové a příznivci stejného sportovního týmu, dobří sousedé,… A když jsou vztahy mezi těmito účastníky dobré, musí se zákonitě i taková party vydařit. A pokud se snad něco malého zrovna nepovede, dají se nad tím bez problémů přimhouřit oči.
beach párty
Ovšem i taková party může mít a nejednou také má svá negativa. Z nichž patří mezi ta největší vrtochy počasí a následný úklid.
Kdyby se to tak dalo jenom nějak zaonačit, aby člověk poručil větru, dešti a aby byl ten úklid co nejsnadnější!
Ovšem… ono se to zaonačit dá. Klidně si i vy .
Že to nejde? Že party bez úklidu znamená, že byste u vás nakonec shnili ve špíně? Ale kdeže!
letní party
Pokud máte zahradu, můžete si přece jednoduše koupit nebo půjčit třeba nůžkový stan vhodných rozměrů, postavit si ho u svého domu a máte to. Samozřejmě pokud venku zrovna nepanují nejkrutější mrazy nebo nezuří tornádo, ale to by byla zase jiná kapitola.
Zkrátka si venku postavte takový stan, nanoste pod něj všechno, co je pro tu kterou příležitost nachystáno, a zábava může začít. Můžete tu klidně grilovat, což by přímo ve vašem domě nebo bytě dost dobře nešlo, můžete si užívat svobody na čerstvém vzduchu, můžete… můžete si tam zkrátka dělat, co je vám libo.
A pokud se snad venku počasí přece jenom zkazí přespříliš? Tento stan přece nemusí poskytovat jenom mobilní střechu nad hlavou. Ve chvíli k němu hravě přiděláte bočnice a rázem jste třeba se svojí venkovní svatební hostinou v suchu, i když se venku čerti žení.
A následný úklid? To je rozdíl! Žádný kdečím politý nábytek, žádné drobky a skvrny na koberci, žádné… Víte, jak takové party v domě končí, že? Tady se odnese nábytek, sesbírá se jednoduše jen to nejviditelnější z krmí, jež spadly na zem, a o zbytek už se ochotně postarají třeba mravenečci. Případně se to vsákne.
A řekněte sami – co víc byste si mohli přát?