Skip to content

Základní letní kousky

1 rokem ago

423 words

3. Tote taška
Jednoduše velká, čtvercová taška jejíž hlavním účelem je pobrat co nejvíce věcí. Taková taška je na léto naprosto ideální, protože ve vedrech se nikdo nechce probírat tisícem malých kapsiček a zachytávat se u toho za zbytečné řetízky. Můžete si vybrat se stovek barev a materiálů. Je libo intenzivní barvy duhy, které podtrhnou letní atmosféru? Nebo jemné pastelové odstíny umocňující ženskost?

plavky
 
4. Letní šaty
Tento bod je nejspíš naprosto samozřejmý, protože co by to bylo za léto bez letních šatů? Ideální jsou květinové vzory v jemných, nevtíravých barvách. Světlé barvy na sebe tolik nepřitahují sluneční paprsky a pokud si správně vyberete i prodyšný materiál, horko vám v nich určitě nebude!
 
3. Sandály
To, že noha musí v létě dýchat je veřejně známý fakt. Ale léto je obdobím experimentování, takže proč neoživit sandálovou klasiku například páskem kolem kotníku? Nebo třeba deseti! Páskové sandále se vrátily do módy a vyrábějí se v desítkách barev a vzorů. Vyberte si ten váš!

brýle
 
Sluneční brýle
Sluneční brýle už nejsou jen záležitostí ochrany očí před sluncem, jsou především módním doplňkem. Pokud je váš celkový outfit v neutrálních barvách, zkuste mu dodat trochu šmrncu pomocí zajímavě barevných či tvarovaných slunečních brýlí.
 
Plavky
Letní koupání v moři se neobejde bez myšlenky na pestrobarevné plavky. Do mnoha obchodů se vrací retro styl, takže vybrat si svůj pár červených plavek s puntíky není žádný problém! A pokud preferujete spíše moderní styl, k ruce vám budou desítky online českých či zahraničních obchodů.

moře
 
Obyčejné triko
Aneb klasika se kterou nešlápnete vedle. Ať už zkombinované s obyčejným cardiganem nebo džínovou áčkovou sukní, bude vypadat vždycky dobře. Pokud tenhle základní kousek vlastníte ve více barvách, dodává vám to více prostoru ke kombinování. Jen pozor na materiál, ze kterého je vyrobené – dusivá látka, která nepropustí vzduch není v létě nic příjemného.