Skip to content

Bydlení nemusí být drahé! Nevěříte?

5 roky ago

419 words

Ale ano, když vsadíte na nové, revoluční řešení, které spojuje českou tradici bydlení s jeho novým pojetím. Levné mobilní domy Lavaro House jsou tu pro vás, aby rychle a efektivně vyřešily nepříjemnou bytovou krizi.
Na trhu s bydlením jde o jednu jedinou věc – mnoho lidí chce bydlet, a většina z nich si bydlení nemůže dovolit kvůli nedostatku finančních prostředků. Zkrátka, ceny novostaveb, rekonstrukcí a bytů se vyšplhaly do astronomických výšin, kde na ně jen málokdo dosáhne. A to i v případě získání hypotéky. Ovšem mnohem horší je, že většina lidí v dnešních podmínkách nedosáhne ani na tu hypotéku.okno a vstupní dveře do domku
I přes to, že by mnoho lidí dalo cokoli za to, aby takovou hypotéku mohli získat, pravda je, že není o co stát. Jedná se o obrovský dluh, který vás bude tížit mnoho desítek let, po celou tu dobu vás bude finančně vysávat, a co je nejhorší, nikdy nevíte, zda vás nakonec nestáhne ke dnu, a vy o své bydlení nepřijdete.
Takže když můžete bydlet pod vlastní střechou za mnohem lepších podmínek, které vás existenčně ani finančně neohrozí, byla by škoda toho nevyužít.

Mobilheimy vyřeší vaši krizi s bydlením

Mobilheimy jsou přesně tím řešením, které hledáte. Jejich prostřednictvím získáte přesně to, co potřebujete ke své spokojenosti – praktický byt, který bude stát na vlastním pozemku, a za který zaplatíte přijatelnou sumu peněz. Tedy především dostupnou sumu peněz.staré klíče od bytu
Průměrná cena kvalitního nového mobilheimu se pohybuje okolo jednoho miliónu korun. Konkrétně záleží na tom, jak moc budete nároční – v případě luxusního provedení stavby může být vyšší, naopak když budete chtít ušetřit a budete nenároční, může ještě více klesnout.
A jistě klesne ve chvíli, kdy si budete pořizovat pouze sezónní objekt pro rekreační pobyty – když bude nezateplený, může být opravdu velmi levný.
Jak je tedy vidět, mobilheim vám přijde vhod, ať už hledáte celoroční anebo je sezónní objekt k bydlení.