Skip to content

Máte doma málo místa?

5 roky ago

425 words

Tak s takovým problémem se potýká skoro každý majitel bytu. Pokud jde o úložné prostory, tak těch není nikdy dost, a to ani v tom největším bytě. Většinou to totiž funguje tak, že čím více máme místa, tím rychleji ho zaplníme. K tomu jistě velmi přispívají zajímavé slevové akce prodejců, které jsou mnohdy tak výhodné, že si často domů odneseme i věci, které k životu nutně nepotřebujeme. A výsledek? Náš byt praská ve švech pod náporem oblečení, elektroniky a jiných věcí, které už zkrátka není kam dát. A co dělat, když se jich nedokážeme vzdát?obývací stěna.jpg
Samozřejmě není třeba dodávat, že pěkný byt je ten, který je uklizený a prostorný. A i když budete žít v opravdu rozlehlém bytě, kde o místo není nouze, tak čím více jej zaplníte nábytkem, tím hůře bude vypadat. U malých přeplněných bytů navíc platí pravidlo, že stačí i drobný nepořádek a hned to u vás vypadá, že nemáte uklizeno.
Takže pokud vám záleží na tom, abyste nejen vy, ale také vaše návštěvy měli dobrý dojem z vašeho bydlení, tak je nezbytné, abyste se postarali o celkovou očistu jeho prostoru.
To lze udělat nejlépe tak, že se věcí, které pro vás už nejsou důležité, vzdáte. A ty, kterých se vzdát nedokážete, a zároveň je nemusíte mít neustále po ruce, uklidíte tak, aby nebyly vidět.malý byt, výklenek s policemi.jpg
Snaha najít každému předmětu jeho adresu může dopadnout i tak, že svůj byt přeplníte nábytkem. Ať šlápnete kamkoli, všude narážíte na skříně a komody a jiné kousky vybavení. Takový stav je sice lepší, než mít doma nepořádek, ale také není ideální. Mějte proto na paměti, že je lepší mít v bytě jednu velikou skříň, než několik menších kusů nábytku. A existuje jen jeden způsob, jak to udělat, abyste všechny věci nacpali do jedné jediné prostorné skříně, která bude ještě ke všemu skvěle zapadat do vymezeného prostoru – zkrátka, pořiďte si vestavěnou skříň Praha od Sten-skrine.cz!