Skip to content

Začněte si vybavovat svůj jarní šatník

1 rokem ago

447 words

Snad každý z nás se již těší na jaro, které zatím ne a ne přijít. Samozřejmě je ještě příliš brzy a zima se určitě tak lehce nevzdá. Přesto nás již mohou zahřívat alespoň myšlenky na jaro. Vzhledem k tomu, že je již konec února, můžeme se uklidňovat představou, že se jaro nezadržitelně blíží. Proto se na něj můžeme připravovat už teď a vybavit si jarní šatník pro nadcházející jarní sezónu 2018. Během toho se budeme těšit na jaro a zpříjemňovat si tak ty velmi chladné dny, kterých je nyní opravdu hodně.
bílá tunika

Co se tedy bude nosit letos na jaře a co by ve vašem šatníku nemělo chybět?

Růžová, levandulová a fialová

Růžová je typická a je stále považována za trendy barvu. Jistě máte každá ve svém šatníku alespoň pár růžových kousků oblečení. Zaručeně si je tedy ponechejte, protože je na jaře jistě vytáhnete. Pokud však ve vašem šatníku chybí, hledejte oblečeních v barvách fialové, levandulové, šeříkové a podobné barevné odstíny. V těchto barvách můžete nosit převážně trička, halenky, svetříky nebo blejzry, které jsou v současné době IN.

Volánky, střapce a peříčka

Oblečení s volány jsou velmi elegantní. Jestliže ve vašem šatníku chybí, můžete si je nyní dovolit koupit. Trička s volány nebo šaty jsou výbornou volbou. Zaručeně s nimi naděláte plno parády. Letošní jaro se volánků nebojí. Dalším hitem jsou třásně. Můžete si zakoupit kabelky či bundy s třásněmi, jarní kozačky budou také velice vhodným doplňkem.
dívka ve fialovém

Asymetrie

Letošnímu jaru budou holdovat asymetrické střihy oblečení. Vše, co je nepravidelné či netradiční bude pro letošní jaro naprosto dokonalé. Opakem bude čtvercový střih, který je naopak velice pravidelný. Tyto dva protiklady budou velice populární. Který bude tím pravým právě pro vás? Se čtvercovým střihem vyniknete například v šatech či v saku. S nepravidelným střihem můžete nosit téměř cokoliv – nechejte si odhalené rameno v šatech či v krásné tunice, dejte si přes volnou halenku pásek, prostě cokoliv. Fantazii se meze nekladou.