Skip to content

Za zábavou do únikové místnosti

5 roky ago

505 words

V současné době si můžete užít den plný zábavy i díky hrám, které jsou určené pro dospělé a na rozdíl od všech klasických, vám můžou nabídnout i jiný rozměr zážitku, než na který jste zvyklí. Escape games Enigma Escape jsou dnes nepochybně na vrcholu a natrefit na jednu z nich můžete i v Kolíně. Pokud vás tedy omrzela představa pohodového večera u deskových her, vyzkoušejte si jednu z prostředí tajemné místnosti, kde budete muset vyřešit dobře promyšlenou záhadu.spojené hřebíky.jpg

Mráz po zádech vám proběhne díky hře Samara

Sledovat hororové scény a řešit záhady ohledně obětí je něco, co můžete jedině díky sledování dobrého filmu. Vžít se však do děje a odhalit všechny okolnosti, které mají na svědomí řadu děsivých hlavolamů, můžete i díky hře s názvem Samara. V uzavřené místnosti na vás bude čekat vyluštění záhady ohledně šíření kazety s poměrně známou dívkou, kterou jste měli možnost vidět ve filmu Kruh.
Jestli vás zajímá, jak je možné, že se opět tato kazeta dostala mezi lidi, musíte najít několik kódů a indícií, které vám pomůžou odhalit příčinu.
Je rovněž dobrou pomůckou shlédnout tento film ještě před tím, než se do hry pustíte.

Najděte lidi, kteří se jen tak ničeho neleknou

Do hry se můžete pustit s týmem hráčů, který si sami sestavíte. Je nutné hrát ji alespoň ve dvoučlenném týmu, kdy s sebou vezmete partnera a zpestříte si volný den nezapomenutelným zážitkem. Ovšem v případě, že vás bude pět, s vaším úkolem se poperete rychleji a nemine vás ani porce zábavy, kdy získáte vzpomínky s lidmi, kteří se neleknou žádné výzvy.
Věkový rozdíl je omezený na 15 let, a to z toho důvodu, protože má hra vysoké požadavky na logické myšlení, schopnosti zachovat chladnou hlavu a poradit si ve stresové situaci.zámek na dveřích.jpg

Staňte se agentem, který odhalí všechna tajemství

Druhá hra, která na vás v Enigma Escape čeká je Dvojitý agent. Díky příběhu, který se odehrává v detektivním duchu se můžete stát agentem, který bude pátrat po stopách svého kolegy, který se náhle ztratil. Zážitek na celý život vám přinese především neuvěřitelný zvrat, se kterým se při hře setkáte.
Vyberte si i vy jednu hru, do které se pustíte naplno a užijete si ji jako žádnou doposud.