Skip to content

Sedací vaky Duo – pohodlí za rozumnou cenu

5 roky ago

426 words

Sedací pytle se dnes objevují v domácnostech i na pracovištích, zažíváme prudký vzestup zájmu o tyto výrobky, který výrazně narostl v posledních pěti letech. Zájem o ně také posílili výrobci nepohodlných sedacích souprav.
nepohodlná proutěná křesla

Bezpečné zázemí pro děti

Dětem chce zpravidla každý rodič vytvořit bezpečné zázemí a velká pozornost se v tomto směru soustředí na vybavení nábytkem a vhodné oblečení a obuv. Dbáme na složení výrobků, aby neobsahovaly toxické látky, aby byly spolehlivé a funkční, snažíme se minimalizovat zranění o ostré hrany a pokládat do dětského pokoje měkkou a příjemnou podlahovou krytinu. Součástí tohoto procesu může být i zdravé posezení.
Kromě zdravotních matrací a lamelových roštů na dětském lůžku bychom neměli zapomínat ani na relaxaci v bdělém stavu. Tu si děti příliš nedopřejí na židli či v křesle při práci u psacího stolu, měli bychom jim umožnit i odpočinek na něčem pohodlném, co se vytvaruje podle jejich těla, a co umožní uvolnit všechny svalové partie.
Sedací vakhttps://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo je pro tyto účely ideální volbou, jeho výplň se přizpůsobí každé postavě a umožní jí dokonalý relax. To samozřejmě platí nejen pro děti, ale pro každého bez rozdílu věku. Sedací pytle jsou vlastně jednou z mála pomůcek, kde lze svalový tonus většiny svalových partií uvolnit tak, aby mohla tkáň regenerovat i v bdělém stavu. Tento fakt si zpravidla uvědomíte v okamžiku, kdy si vyzkoušíte sezení na vaku a vzápětí se posadíte do sedáků klasické sedací soupravy.
nepohodlné plastové židličky

Problematické vstávání

U sedacích vaků mohou mít potíže se vstáváním někteří senioři, většina z nich má sedací plochu nízko nad zemí a schází pevný opěrný bod. Vyplatí se proto výrobek nejprve vyzkoušet, případně porovnat s jinými typy. Problematické vstávání je prakticky jediné úskalí, které tyto výrobky provází. Tuto vlastnost však vyvažuje snadná údržba potahů, dlouhá životnost a u některých typů možnost vyměnit výplň za novou.