Skip to content

Žijte konečně v soukromí

1 měsícem ago

435 words

Betonový plot je ideálním řešením, pokud nechcete být rušeni svým okolím a pohlídat si své soukromí. Vašemu domu a pozemku rázem dodá exkluzivní vzhled, budete si připadat jako celebrita. Věřte, že v tomto případě se nejedná o extrémní řešení. Plot je koneckonců plot, ať už si postavíte, dřevěný, nebo vypěstujete živý. Betonová varianta plotu má proti ostatním typům různé výhody. Jeho životnost je mnohem vyšší, je odolnější proti povětrnostním vlivům. Neslouží je jen jako vizuální bariéra, ale reálně snižuje riziko, že se někdo dostane bez povolení na Váš pozemek. A konečně, působí jako skvělá protihluková stěna, Vás nebude rušit okolí a okolí neuslyší, co se děje u Vás.

Návrhy na míru

Pokud se rozhodnete, že betonový plot je pro Vás tím nejlepším řešením, rádi pro Vás připravíme zdarma návrh na míru. Důležité je vzít v potaz velikost i rozložení pozemku, představy a potřeby rodiny a také finanční možnosti. Protože se snažíme čerpat materiál z místních zdrojů, dokážeme naše ceny udržet na přijatelné výši.

Odborní pracovníci

Všichni pracovníci mají dostatek zkušeností k tomu, aby odvedli opravdu kvalitní práci, která vydrží tak dlouho, jak budete potřebovat. Volba vhodného materiálu i technického provedení je klíčová pro úspěšnou realizaci, my víme jak na to.

Rychlé provedení

Od zadání zakázky a podepsání smlouvy jsme schopni stavbu realizovat za méně než tři týdny. Konečná doba realizace samozřejmě záleží na velikosti pozemku a podloží, se kterým musíme pracovat. To vše jsou informace, se kterými pracujeme při vytváření návrhu, takže pokud by měla doba realizace překročit náš standardní limit, budete o tom informování ještě před zahájením prací.

Precizní úklid

Vás a Vaší rodiny se samotná realizace vůbec nedotkne. Zařídíme veškeré přípravné i úklidové práce. Až bude po všem, nepoznáte, že se na Vašem pozemku vůbec něco dělo, kromě toho že, budete mít zbrusu nové oplocení. Vše uvedeme do původního stavu, tak aby nebyl narušen Váš komfort.