Skip to content

Zábavní hře se rozhodně nevyhýbejte

2 roky ago

461 words

Láká vás zábava všeho druhu a hledáte i novodobé formy, které jste ještě neměli možnost vyzkoušet? V takovém případě si dejte na seznam zábavný prožitek, který vám přinesou laser games Praha v arénách plných adrenalinu a vašich soupeřů. Společně s vaší partou známých nebo těch nejbližších, si rezervujte volný termín a přidejte do vašeho života zážitek, na který se nezapomíná.DSC8113

Vesta, pistole, aréna a vaše snaha zvítězit

Navléknout na sebe musíte vestu, která bude zachytávat laserové paprsky, které budete střílet po vašich protivnících z bezpečné laserové pistole. V arénách, ze kterých si můžete zvolit jednu dle vašeho přání, se setkáte s řadou šikovně schovaných úkrytů, napínavou atmosférou a se všemi, kterých budete mít za úkol porazit.

  • V Labyrintu vás ohromí velký prostor, neonové osvětlení a více příležitostí k tomu, jak z boje vyváznout bez zásahu. Musíte být ovšem mrštní a samozřejmě zapojit i fyzickou aktivitu, které se při laser game nevyhnete.
  • Dobrodružství na vás čeká i v aréně s názvem Aztécké chrámy. Venkovní prostředí, úkryty nejen na zemi, ale i na stromech a džungle plná vzrušení, vás dostane při jakékoliv hře, kterou si sami zvolíte.

K dispozici jich máte celkem 11 a je na vás, jestli vám bude stačit vyzkoušet jednu nebo podlehnete nadšení a časem si jich zahrajete všechny.

labyrint (15)

Školy, firmy, ale i párty pro děti

Při uspořádání velké akce je nutné hledět i na výběr místa, který by se setkal s úspěšným průběhem a uvolněnou atmosférou. Do Lazerfun můžete zamířit se skupinou dětí a podniknout tak výlet se školou na opravdu netradičním místě. Stejně tak je tato hra nakloněná i firemním akcím, kdy si mezi sebou srovnají účty kolegové a nadřízení v zaměstnání.
Rodiče navíc potěší, že můžou dětskou párty narozenin jejich dítěte zorganizovat v prostředí, které bude pro děti ohromující a tím pádem bude i oslava na takové úrovni, kterou děti požadují. Neváhejte i vy navštívit naše centrum, které nabídne ideální program pro různé skupiny dětí, ale i dospělých.