Skip to content

Užijte si nejen o dovolené báječný hotelový wellness

2 roky ago

407 words

Jste zvyklí plánovat dovolenou a vyhledávat ji tak, abyste se mohli večer zrelaxovat v hotelovém wellness? Milujete vířivou vanu? Anebo nedáte dopustit na infrasaunu? Upřednostňujete finskou saunu? To vše vám nabízí privátní wellness hotel lednice s moderním zařízení v příjemné atmosféře zámeckého ubytování. Na vaše přání jsou připraveni i maséři, kteří dovedou s vaším tělem a unavenými svaly doslova zázraky. Uvolnit šíjí, zádové svaly, nabudit a ozdravit vaše tělo.

masáž s lávovými kameny

Není nic příjemnějšího, než po dni stráveném aktivním sportem anebo i jen procházkami – i ty dovedou unavit …, spočinout v horké vodě a nechat se „probublávat“. Anebo si udělejte milý odpočinek jen se svou drahou polovičkou v klidu a tichosti v horké vodě privátní vířivé vany. Příjemně se zrelaxujte a odpočinutí si dopřejte gastronomický zážitek v místě vašeho ubytování. Hotel Galant nabízí výtečnou moravskou kuchyni, ale šéfkuchař dovede překvapit evropskými i mezinárodními pochoutkami.
žena v klidu leží při masáži

K tomu vám bude hrát moravská cimbálová muzika, přiťuknete si kvalitním moravským vínem, které bylo vyrobeno z místních sladkých hroznů.

Jen si představte ten kouzelný večer, který začal relaxační vířivkou, pokračoval gurmánským zážitkem umocněný pravou moravskou cimbálovou muzikou, zapíjený lahodným moravský vínem. A to večer teprve začíná! A je jen na vás, jak bude končit.

A když nechcete čekat na vaši dovolenou, objednejte si právě teď hotelový wellness s privátní vířivkou, infrasaunou anebo finskou saunou. Můžete si po odpočinku ve wellness objednat i masérské služby. Maséři jsou připraveni uvolnit vaše nejen unavené svaly, ale i vaši mysl. Když totiž dokážete uvolnit tělo, rázem se ocitnete i vaše hlava a mysl v jakémsi pomyslném ráji. Jakmile ztuhlost kloubů a svalů poleví a vy se uvolníte, tělo se vám odmění klidem a pohodou v duši. A po relaxačním zážitku se nabízí gastronomický zážitek. A večer plný radosti může začít.