Skip to content

Tažné pro nový model

1 měsícem ago

398 words

Konečně jste si pořídili vůz svých snů? Velmi dlouho jste šetřili, abyste si mohli pořídit vaše vysněné auto? Je vaším vysněným vozem Škoda Octavia III? Pokud jste si vybrali tento model, určitě jste nešlápli vedle. Jedná se o vůz, který se vyznačuje nejvyšší kvalitou a také velice působivým interiérem. Mysleli jste však při jeho koupi skutečně na všechno? I když jste si při volbě základní výbavy mysleli, že tažné zařízení nebudete potřebovat, možná nyní nadešla chvíle, kdy jste si uvědomili, že se bez něj neobejdete. Tažné zařízení je totiž skutečná výhra. Určitě je dobré namontovat si ho na svůj vůz. Pokud jste si do základní výbavy nezvolili tažné zařízení Škoda Octavie, určitě teď hledáte odpovídající model pro váš vůz. Rádi bychom vás pozvali do našeho obchodu a nabídli vám naše zboží. Najdete u nás levné tažné zařízení v několika provedeních. Vybírat můžete tažné zařízení pro typy:

• Combi
• Bajonet
• Vertical
• Scout
Pokud jste si pořídili verzi Combi, vyberte si tažné zařízení za skvělou cenu. Pořídíte ho u nás za necelé dva tisíce korun. Maximální nosnost tohoto tažného zařízení činí 1800 kg. Je vybaveno sklopnou zásuvkou. Kupte si tažné zařízení na dva šrouby. U nás ho koupíte v nejvyšší kvalitě. A navíc s dopravou po Ostravě zdarma. Pokud však nejste z Ostravy, nezoufejte.

I Mimo toto město vám vybrané tažné zařízení dopravíme za velice příznivé ceny. Už jste si vybrali vhodné tažné zařízení pro váš vůz? Samozřejmě u nás najdete tažné zařízení i na další vozy. Na své si u nás přijdou majitelé vozů Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Hyundai, Jaguar, Lancia, Land Rover, Lexus, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo a další. Nezaměřujeme se pouze na tažná zařízení. Najdete u nás i další díly k vašim automobilům.