Skip to content

Profesionální tvorba internetových stránek a grafické firemní podpory zahrnuje především:

1 měsícem ago

434 words

– samotnou registraci a vyhledávání domén
– webhosting
– grafické zpracování nové podoby nových stránek
– funkční webové prostředí na všech dostupných platformách
– tvorbu internetového eshopu
– SEO optimalizaci
– správu a pravidelné aktualizace, včetně údržby vašeho webu
– založení a správu firemních sociálních účtů (např. Facebook, Linkedin, Twitter)
– kompletní reklamní služby (tištěné letáky, možnost fotografování, virtuální prohlídky)

Našli jste vše, co budete potřebovat? Potom už déle neváhejte a pojďte vstříc novým www stránkám nebo krásnému designu přes tedy přesně tam, kde tohle všechno umíme.

Pojďte nám nastínit vaši představu a my vám ukážeme výsledek!


Náš team zkušených grafiků, programátorů i techniků je sehraný a zná nové trendy a nejnovější aplikace, které pro vás budou zajišťovat stoprocentní stabilní chod vašich www stránek nebo eshopu. Právě používání a správa internetových stránek je pro každou firmu v dnešní době velmi důležitá.

Říká se, že kdo není na internetu, jakoby nebyl!


Ano, doba žádá právě takovýhle druh komunikace a urychlení všech administrativních procesů pro eshopové nakupování. Nastavit a rozchodit tento druh podnikání však vyžaduje už mnohem více technických a grafických dovedností, než jen uživatelské. Nebojte se svěřit právě tento krok nám na http://mediastudio.cz/webove-stranky , protože my už mnoho let víme, jak na to, abyste ve svém podnikání uspěli a byli spokojení. Právě vaše spokojenost je naší největší vizitkou a reklamou.

Aby se k vám zákazníci rádi chodili na eshop dívat


Právě tohle je pro nás výzvou a úkolem. Funkčnost a optimalizace, která bude vždy spolehlivá a uživatelsky pohodová. Nebojte se, že v případě problémů nás nenajdete. Jsme stále připraveni, být nablízku, když dojde k nějakým nenadálým problémům s internetem nebo vašimi www stránkami. Náš vlastní redakční systém Media Studio CMS je propracovaný a vždy naprosto spolehlivý.

Svěřte nám vaše firemní webovky a my vám dáme maximum z toho, co máme a ovládáme!