Skip to content

Nechte přestěhování vaší firmy do na profesionálech

4 měsíci ago

490 words

Vaše firma chystá velký přesun, protože se rozrůstá, a tak vám vaše stávající prostory už svou velikostí nebo nemoderností nevyhovují? Se stěhováním kanceláří bývají často velké starosti, dochází k hektickým přesunům. Dotýká se celé společnosti, všech zaměstnanců a vyžaduje notnou dávku trpělivosti a energie. K tomu, abyste vše pohodlně a co nejrychleji zvládli, se vám jistě bude hodit nějaká ta ruka navíc, a především velká dodávka pro urychlení odvozu všeho nábytku, elektroniky a dalších věcí.

zasedačka

Chce to zkrátka zkušenou a silnou ruku profesionála, díky tomu tak celý přesun vaše firma hravě zvládne a vy se tak budete moci přemístit do vašeho nového sídla. Naše profesionální stěhovací služba vám pomůže celý přesun zjednodušit a také podstatně urychlit.

Nabídka našich poskytovaných služeb:

–          zapůjčení krabic, kartonů a balicích materiálů zdarma
–          vypracování konkrétního časového plánu a cenové kalkulace předem
–          o víkendu a ve státní svátek jsou naše za stejnou cenu jako ve všední den
–          za veškeré najeté kilometry nezaplatíte nic navíc
–          přemístění nábytku i objemnějších věcí až na vámi požadované konkrétní místo
–          smontování a rozmontování dle potřeby
–          pojištění stěhovaných věcí proti zničení nebo ztrátě

Při stěhování vaší firmy pro nás zkrátka nic není problém, a to ani přesun větších a objemnějších věcí a budeme se vám snažit ve všem vyjít vstříc, tak aby pro vás byl přesun do vašeho nového sídla co nejjednodušší.

stěhování

Garantujeme vám, že po sjednání a uskutečnění našich služeb nebudete litovat a v závěru uznáte, že to bylo to nejlepší rozhodnutí pro to, aby přesun celé vaší firmy proběhl hladce, v pořádku a ve vámi požadovaném čase, abyste tak mohli ve vašem novém sídle začít co nejdříve fungovat. Na naše služby je zkrátka spolehnutí.

Nechte přestěhování vaší firmy do na profesionálech
Ohodnoťte příspěvek
Pokračovat ve čtení… Nechte přestěhování vaší firmy do na profesionálech
">