Skip to content

Naše půjčka je výhodnější než spotřebitelský nebo podnikatelský úvěr

12 měsíci ago

418 words

Věděli jste, že získat naši americkou nebankovní hypotéku je snazší a rychlejší než spotřebitelský či podnikatelský úvěr a ještě k tomu je to i výhodnější? Tak se o tom přesvědčte. Pokud vejdete do pobočky jakékoliv banky, tak Vás čeká běh na dlouhou trať. Nejdříve vysvětlování úřednici za přepážkou za jakým účelem úvěr chcete, dále pak prokazování příjmů, které musí být potvrzeno od zaměstnavatele, což také bývá někdy zdlouhavé, pak přijde vyplňování žádosti a prověřování v registru, což také zabere čas a pak Vám ještě řeknou, že si musíte počkat, až Vám přijde rozhodnutí písemně.

dohoda o úvěru

A to Vám ještě nakonec oznámí, že na půjčku od nich nemáte nárok a pokud ji náhodou po všem tom martýriu dostanete, tak Vás čekají nejrůznější poplatky a sankce a podobně. Kdežto vyřízení naší americké hypotéky je rychlé, snadné a výhodné. Rychlé, protože jsme dostupní na internetu, takže nemusíte nikam chodit, schválení půjčky trvá jen jeden jediný den a neprověřujeme registr. Snadné, právě proto, že stačí jen vyplnit online formulář a nemusíte dokládat Vaše příjmy. A výhodné, protože Vám nabízíme opravdu skvělý úrok, nízké splátky, dlouhou dobu splatnosti, nepožadujeme platby předem a ani jiné nesmyslné poplatky či sankce.


peníze a stopky
Právě díky tomu, že americká nebankovní hypotéka je neúčelový úvěr a je možné tím pádem získané peníze použít na cokoliv, je tento úvěr skvělým řešením pro všechny, kteří původně chtěli požádat o spotřebitelský či podnikatelský úvěr, ale také pro ty, kteří chtějí opravdu pořizovat nemovitost nebo potřebují vyplatit exekuci. Jak tedy vidíte, jde o velmi výhodný úvěr, který je dostupný pro všechny z Vás. Naší jedinou podmínkou je zástava v podobě nemovitosti, a i když nevlastníte nemovitost, máte šanci na náš úvěr díky ručiteli, který se Vás zaručí svou nemovitostí. Prostě a jednoduše, americká nebankovní hypotéka vyřeší Vaše finanční problémy.