Skip to content

Máme pro vás tip

11 měsíci ago

678 words

 Musíme vám říci, že se vám nedivíme. S barvami to je stejné, jako s nákupy v dnešních Supermarketech nebo Hypermarketech. Čím více procházíte jednotlivé barevné kombinace, tak tím jste, čím dál méně přesvědčeni o produktu, který si chcete koupit. A těch výrobců utočících na vaše smyslové orgány, skrz rádia, či televize, prostřednictvím nespočet vytvořných reklam vytvořených, proto aby vás dohnali ke koupi.
dekorace nad postýlkou
            My vám naprosto rozumíme, proto se zde pokusíme zúžit, váš zájem na několik barev, které vaše děti určitě ocení. Tohle je skutečně složitá otázka, ale když se neumíte rozhodnout podle sortimentu, zkuste se rozhodnout, třeba podle pravidla o tzv: ,,Teplých barvách“. Tohle pravidlo by vám mělo zúžit dostatečně svůj výběr, a navíc vám za něj poděkují vaše děti, během užívání pokoje, protože, jak je všeobecně známo tyto barvy na sebe vážou teplo. Dalším faktorem může být klidně vzhled předmětů v interiéru plánovaného pokoje. Ale také se můžete orientovat podle barevných kombinací nacházejících se za okny místnosti. Tady jsou naše názory.
křeslo se slonem

Barvy:

·         Červená- velice pěkná barva, natahuje na sebe teplo, použili bychom ji, ať už v kombinaci nebo ne, do každého dětského pokoje. Zároveň působí červená barva, dle našeho názoru uklidňujícím dojmem, takže určitě jako jednu z mnoha barev bychom červenou použili. Při použití jí samotné jsme skeptičtí spíše.

·         Žlutá- Také velice příjemná barva a teplá, ovšem použili bychom to po pouze v matné variantě, světlá je moc křiklavá. Hodila by se také do jednobarevného pokoje.

·         Oranžová- pěkná barva, pohlcuje teplo, ovšem trochu křiklavější.

·         Růžová- Barva pohlcující teplo, ale vhodná, zejména pro dívky. Je moc křiklavá a některé chlapce to může proto odrazovat.

·         Zelená- Pěkná barva, ovšem studená, my bysme použili pouze s určitě zabarveným nábytkem nebo v kombinaci barev.

·         Modrá- Pěkná barva, ovšem studená, bychom o na přání ratolesti. Popřípadě v kombinaci barev.

·         Fialová- Studená barva, bysme použili pouze s určitě zabarveným nábytkem, příjde nám depresivní.

·         Hnědá Studená barva, bysme použili pouze s určitě zabarveným nábytkem, příjde nám taky depresivní. V kombinaci s jinými barvami může ovšem vyniknout.

·         Bílá- neutrální barva, vhodná vždy a všude, tím nic nezkazíte.

·         Černá- neutrální barva, ovšem malinko depresivní, vhodné leda pro odrostlé fěti podle nás. Taktéž vhodná ke kombinování s jinými barvami, především pak červenou.

Doufáme, že jsme vám pomohli při výběru barev a vytvořili vám určitou představu barvy a zvýraznění pokoje.