Skip to content

Jak jsou na tom diety obecně?

1 měsícem ago

421 words

Velmi bledě! Těžko říct, jestli některá vůbec funguje, když jich pár za svůj život vyzkoušíte a vždy vás zklamou svými výsledky, protože vlastně nemají žádné výsledky, takto akorát postupem času opravdu na všechny zanevřete a stáváte se obětí lží. Často si totiž především sami sobě něco nalháváme.
Jenomže to neplatí u všech produktů hubnutí. Samozřejmě, že některé slibují vysoký úbytek váhy během krátké chvíle, ale zkrátka jsou tak špatně nastavené, že shodíte pár kilo, ale zase se vám to všechno vrátí, po jednom jídle, když se normálně najíte, to je při těchto špatných formách hubnutí naprosto běžné. Tento efekt se nazývá jo-jo efektem a je velice nežádoucím v oblasti hubnutí. Zkrátka svědčí o tom, že se něco nepovedlo.

Ovšem existují i jiné možnosti, které můžete vyzkoušet! TŘEBA PRO VÁS BUDE TÍM PRAVÝM KETONOVÁ DIETA!

Vytvořeno za pomoci lékařů

Nová metoda, která je založena za pomocí lékařů má dokázat, že shodit pár kilo opravdu jde a to:
– bez jo-jo efektu
– bez hladovění
– bez zdlouhavého a často velice namáhavého cvičení
– bez úbytku svalové hmoty


Jakým způsobem to tedy chtějí dokázat? Zcela jednoduše způsobí v našem těle přirozený stav zvaný ketóza, kterého se opravdu nemusíte bát, protože díky upravenému jídelníčku do sebe dostanete, víte proteinů a bílkovin a ketóza je na světě, tedy takzvaně „aktivovaná“ ve vašem těle a může se začít hubnout. Základem je upravený jídelníček, abyste s tímto stavem mohli pokračovat, protože díky němu hubnete, jenom tukovou tkáň, neubývá vám svalová hmota a díky upravenému jídelníčku do sebe nedostáváte další tuky, takže se nemá co usazovat. Výsledek tak bude trvalý!
Jmenuje se také proteinová nebo bílkovinná či ektogenní. Je to významový a velice průlomový systém, který je vytvořen speciálně za pomoci lékařů, takže na všechno se při této proceduře dává pozor.