Skip to content

6 znovunalezených módních trendů

1 měsícem ago

445 words

Vysoký drdol
Poprvé nás zaujal na hlavě Audrey Hepburnové ve Snídani u Tiffanyho, kdy ho hvězda ozdobila ještě princeznovskou korunkou. Od té doby už sice uběhlo pár let, ale hvězdy i ženy v běžném životě se tímto účesem stále inspirují.
 
Tělová rtěnka
Původně ji proslavila Brigitte Bardot, ale v dnešní době ji nosí i takové hvězdy jako je například Kim Kardashian. Tělová rtěnka vám může dodat nádech sofistikovanosti nebo vybalancovat výrazný oční make-up, ale své kouzlo má za každé situace především díky tomu, že se hodí téměř k jakékoliv barvě.

boty
 
Síťované punčochy
Kdysi možná záležitost pouličních společnic, ale od té doby, co je oblékla Paris Hilton už tento názor neplatí. Síťované punčochy zažily svůj návrat právě v tomto roce, kdy je miliony žen nosí buď jako doplněk k sukni, nebo jako výraznější ozdobu pod roztrhané džíny. Existuje několik barevných variant, které můžete zkombinovat se zbytkem svého outfitu.
 
Chokery
Takzvané ‘škrtiče’. Jedná se o těsné náhrdelníky, které zažily svůj největší boom v devadesátých letech. V dnešní době existuje velké množství druhů chokerů a vyrábí se z mnoha materiálů, což z nich dělá výborný doplněk k téměř jakémukoliv outfitu. Samet, plast, kov… záleží jen na vás!
 
Džínové bundy
Podobně jako chokery, džínové bundy se zapsaly do našeho povědomí v devadesátých letech, kdy byly součástí takzvaného grunge stylu. V dnešní době patří džínové bundy ke kouskům, které dodají život každému základnímu artiklu oblečení. Mohou být krátké, oversized, roztrhané… ale v dnešní době je populární především vyšívaný styl.

košile
 
Legíny
Při pomyšlení na tento kus oblečení se nejspíš každému z nás vybaví sedmdesátá a osmdesátá léta, kdy byly populární hlavně jako součást úboru na cvičení. Legíny opět zažily návrat v nedávné době, kdy se začaly nosit pod šaty, dlouhé topy a pod šortky, ale nakonec i jako samotné kalhoty. Nicméně jejich tenký materiál toho moc neskrývá, takže pokud se pro legíny rozhodnete, buďte opatrné na to, co všechno odhalují!